Kurzy:
Nechoďte k nám prosím se stahovacími, ostnatými a elektrickými obojky! Raději si s sebou vezměte oblíbenou hračku a hrstku pamlsků. Děkujeme za pochopení! :o) Pro bližší informaci k aktuálnímu stavu a časovému rozvržení tréninků prosím napište na e-mailovou adresu psicentrumjonatan@gmail.com.
S sebou na trénink nezapomeňte vzít misku s vodou, pamlsky, hračky, úvazný kolík, klec nebo plátěný domek a nejlépe i klikr a dobrou náladu. 

Agility
Tréninky agility máme vždy jednou až dvakrát týdně celoročně. Tyto tréninky bývají převážně v pracovní dny a jen výjimečně o víkendech, jsou většinou pravidelně ve stejný den v týdnu.  Přijímáme úplné začátečníky, případně i  pokročilé týmy.  Přistupujeme ke každému týmu individuálně a snažíme se řešit jeho konkrétní problémy či nedostatky. 

Trenér: Markéta Malinčíková (občas zástupkyně Jana Kochanová)
lekce= 90- 120 minut, může se zúčastnit max. 6 týmů



Dogfrisbee
Tréninky dogfrisbee otevíráme dle zájmu, v případě otevření tohoto kurzu jsou jednou týdně opět v pracovní dny (výjimečně o víkendu). Dogfrisbee otevíráme především pro začátečníky a mírně pokročilé, ale po domluvě lze přijmout i pokročilý tým či závodníka.

Trenér: Markéta Malinčíková  (pro pokročilé a závodníky Lucka Schönová)



Poslušnost
Poslušnost cvičíme taktéž  v pracovní dny, jednou týdně.  Individuální přístup ke každému týmu. Rádi Vám pomůžeme i s problémovým chováním nebo s přípravou na základní zkoušky poslušnosti.

Trenér: Markéta Malinčíková
lekce= 90-120 minut, maximálně 8 týmů

Obrany
Obrany budou probíhat vždy ve středy odpoledne. Tento kurz povede figurant Michal Pátek. Individuální přístup, učení hrou. Vynikající na podporu zdravého seběvědomí. U tohoto kurzu neplatí první lekce zdarma.

Trenér: Michal Pátek

Psí školka
Psí školka se otevírá dle zájmu, jednou týdně v pracovní dny. Slouží především pro štěňátka a mladé psy. Podstatou je socializace psů k ostatním lidem, psům, cizímu prostředí a věcem. Učíme zde i nejzákladnější poslušnost a hry se psem. Důležité je také naučit lidi, aby si uměli hrát se svým psem, aby zvládli co nejlépe rozvinout jeho mozek a samozřejmě také základní výchovu a výcvik psa. 

Trenér: Markéta Malinčíková
lekce= 90 minut, maximálně 6 týmů


Cvičení na gymballech (balanční cvičení)
Tyto tréninky budou probíhat spíše jednotlivě než pravidelně, dle zájmu. Gymbally jsou nafukovací balóny z pevné gumy. Tohle cvičení je vhodné pro nasvalení psů především sportovních, obézních, po operacích nebo pro psy dlouhé stavby těla. Přínosem je ale pro úplně každého psa. Pro psy je tohle cvičení velice zábavné.

Trenér: Markéta Malinčíková
lekce= 60-90 minut, maximálně 5 týmů

Akce

2. 2. 2017

Akce pro rok 2017!!

10. 11. 2013

Akce na rok 2016!

archív