O trenérce

  Jmenuji se Markéta Malinčíková a psům se věnuji aktivně již od roku 2004. Studovala jsem obor Kynologie na ČZU v Praze. Momentálně mám tři svoje psy. Fenku bernského salašnického psa, se kterou cvičím už jen pro zábavu, protože minulý rok dosáhla krásných dvanácti let. Mojí další fenkou je katalánský ovčák Enka (Adéla Farma Štěkot). Máme za sebou dlouhou dogfrisbee kariéru a teď se věnujeme především pasení ovcí a také natáčíme seriál pro Českou televizi. Moje nejmladší fenka je také katalánský ovčák a jmenuje se Čudla (Lila de Bellagosca). Venujeme se spolu především canisterapii a také výcviku obedience. Spoluvlastním také další katalánskou holku jménem Vanilka (Viento), se kterou hraji dogfrisbee, paseme ovečky a také se věnujeme canisterapii. Moje mamka s ní zárověň běhá agility.

Trénování se věnuji od roku 2009. Tři roky jsem trénovala v bývalém olomouckém klubu Kirican a nyní jsem si založila vlastní Psí centrum Jonatán.Trénuji především agility, ale věnuji se také poslušnosti pomocí pozitivních metod, klikr tréninku, dogfrisbee a cvičení na gymballech. Agility trénuji na našich běžných trénincích, ale také pořádám různé intenzivní tréninky a letní tábory společně s dogfrisbee trenérkou Luckou Schönovou. 

V roce 2013 jsem byla nominována do ankety Kynolog roku do kategorie Trenér roku. Skončila jsem na krásném 14. místě! Ještě jednou děkuji všem za podporu!

 

Semináře, intenzivní tréninky a přednášky, kterých jsem se zúčastnila:

Agility

Intenzivní tréninky s Petrou Častovou, Martinou Vaškebovou, Radovanem Liškou, Luckou Dostálovou, Bárou Sajdokovou. Seminář s Lisou Frick (Mistryně světa agility v roce 2012) a tábory pod vedením Hely Potfajové a manželů Linkových. Tábor pod vedením Radovana Lišky (2013 a 2014).

Osm let tréninků pod vedením Veroniky Urbáškové.

 

Dogfrisbee

2012- Laura Moretz a Melissa Heeter (USA), tábor pod vedením Jakuba Štýbra

2011- tábor s Michaelou Androvou, Veronikou a Markétou Urbáškovými

2009- Bryan Lamky (USA)

2008- Marcus a Sabine Wolf (Německo)

2007- Ron Watson a Apryl Lea (USA)

 

Asi čtyři roky jsem trénovala pod vedením Veroniky a Markéty Urbáškových a nyní trénuji s Luckou Schönovou (Mistryně světa v SuperMinidistance v roce 2011).


Poslušnost a obrany

2016- obedience, semináře a tréninky s Kristýnou Vojkovskou

2016- tréninky obran s figurantem Michalem Pátkem

 

Ostatní (chování psů, gymbally, ….)

2016- Veronika Gesierichová- dogfitness, cvičení na gymballech

2012- Anne Lill Kvam- norská odbornice na chování psů (Agresivita a strach u psů)

2012- František Šusta – trenér zvířat ze ZOO Praha (Trénování zvířat a jak se zvířata učí)

2010- Turid Rugaas- odbornice na chování psů (Stres u psů a konejšivé signály)

Akce

2. 2. 2017

Akce pro rok 2017!!

10. 11. 2013

Akce na rok 2016!

archív